طرح بام سبز

طرح بام سبز

 

وقتیکه تعداد این نانو ذرات مضر (نظیر کرونا ویروس ها) در بدن به حد معینی برسند ، از سد سیستم ایمنی بدن عبور نموده و فرد مبتلا می شود . این حد معین بسته به سن، عوامل ژنتیکی ، میزان فعالیت بدنی (ورزش روزانه) و سطح سیستم ایمنی بدن و میزان رعایت نکات_بهداشتی از فردی به فرد دیگر متغیر است.

 

به خاطر داشته باشید که ویروس های امسال دقیقا همان ویروس های سال گذشته نیستند و بعد از ورود به بدن موجودات زنده ، یقینا جهش هایی هم داشته اند. به همین علت است که ما هر ساله بار ها به ویروس #سرماخوردگی ، #آنفولانزا ، #کرونا ، #عفونت_ادرار ، #عفونت_زنانه و غیره مبتلا می شویم.

 

در اینجا به چند #نکته_بهداشتی مهم اشاره می کنیم.

 

با افزایش مهارت ها (بهرمندی از قدرت تفکر و اندیشه ) و سایر تکنیک ها بطور قابل توجهی استرس را کاهش دهید.

 

در سال جدید، خود را برای تغییر #سبک_زندگی آماده کنید. سبک زندگی و کسب و کار خود را به روزرسانی کنید.

 

http://www.fempee.com

 

برای تهیه ماسک هایی با فیلتر نانوفایبر ، تلاش کنید. هم اکنون، چند تولید کننده در کشور کره جنوبی اقدام به ساخت #ماسک هایی با فیلتر نانوفایبر نموده اند.

 

از ظروف_سیلیکونی که قابل استریل هستند و در برابر مایعات یخ و داغ مقاوم هستند ( نظیر #لیوان_سیلیکونی_تاشو آلپ_آکوآ ) به جای لیوان های کاغذی و پلاستیکی استفاده کنید.

 

http://www.alpsaqua.loxbazar.com

 

 

با بکارگیری نوآوری ها، حضور در مکان های عمومی را به حداقل ممکن برسانید. مثلا، از روش های خرید مجازی استقبال کنید. 

 

حداقل هر هشت ساعت یکبار، به مدت نیم ساعت محل زندگی و کسب و کار خود را ترک نموده و سپس از لامپ های یو-وی-سی برای پاکیزه سازی فضای داخل منزل یا محیط کسب و کار خود (خصو